1. liga | 2009-02-02 21:33:58 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: RKM ROW Rybnik
Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2009! Karnety obowiązują na 7 spotkań DMP 1.ligi plus jeden play off oraz rozgrywki MDMP i Ligi Południowej.
Wszystkich chętnych do zakupu całorocznych wejściówek zapraszamy do punktów dystrybucji karnetów które znajdują się w następujących miejscach:
- Siedziba RKM-u Rybnik (stadion)
- Serwis AGD w Rybniku przy ulicy Curie-Skłodowskiej 7 (na parkingu na tyłach Ratusza w Rybniku)
Ponadto każda osoba która dokonała zakupu naklejki wspomagającej klub (złota lub srebrna) otrzyma zniżkę na karnet!
Ceny karnetów w sezonie 2009:
Trybuna kryta: 220 złotych
Amfiteatr: 130 złotych
Karnet ulgowy amfiteatr: 50 złotych
Karnet ulgowy przeznaczony jest dla emerytów, kobiet, uczniów, studentów - za okazaniem legitymacji.
UWAGA:
Na karnety przysługuje zniżka dla osób które zakupiły klubowe naklejki:
złota naklejka - 10% zniżki na karnet
srebrna naklejka - 5% zniżki na karnet
Pojedyncze ceny wejściówek:
Trybuna kryta: 30złotych
Amfiteatr normalny: 17 złotych
Amfiteatr ulgowy: 7 złotych
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.