Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-01-28 22:38:01 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Stal Rzeszów

Lukas Dryml w Rzeszowie

Fot.: Lech Ćmielewski

Lukas Dryml został we wtorek zawodnikiem rzeszowskiej Stali. Czech złożył podpis pod kontraktem i w sezonie 2009, który zbliża się wielkimi krokami będzie startował w mieście nad Wisłokiem.

W ubiegłym roku Lukas bronił barw Intaru Ostrów Wlkp. i okazał się jednym z najlepszych jeźdźców na pierwszoligowym froncie (śr. biegowa 2,054 pkt).

Bardzo możliwe, iż do końca tygodnia kibice "czarnego sportu" w stolicy Podkarpacia poznają nazwisko kolejnego zawodnika zagranicznego oraz trenera. Wiadomo, że nie będzie nim Mirosław Korbel.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane