1. liga | 2009-01-28 22:38:01 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Stal Rzeszów
Lukas Dryml został we wtorek zawodnikiem rzeszowskiej Stali. Czech złożył podpis pod kontraktem i w sezonie 2009, który zbliża się wielkimi krokami będzie startował w mieście nad Wisłokiem.
W ubiegłym roku Lukas bronił barw Intaru Ostrów Wlkp. i okazał się jednym z najlepszych jeźdźców na pierwszoligowym froncie (śr. biegowa 2,054 pkt).
Bardzo możliwe, iż do końca tygodnia kibice "czarnego sportu" w stolicy Podkarpacia poznają nazwisko kolejnego zawodnika zagranicznego oraz trenera. Wiadomo, że nie będzie nim Mirosław Korbel.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.