1. liga | 2009-01-10 23:58:46 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: inf. własna
Po kilku latach spędzonych w Ostrowie oraz jednym sezonie we Wrocławiu Mariusz Węgrzyk wraca do swojego macierzystego klubu. Jest to dość zaskakująca informacja, ponieważ od jakiegoś czasu mówiło się, że "Mario" przez kolejny sezon reprezentować będzie barwy Atlasu Wrocław.
Około miesiąc temu pojawiła się informacja, że Węgrzyk wróci do Rybnika. Jednak przez jakiś czas nie było ani słowa o postępach w sprawie zakontraktowania zawodnika. Później mówiono, iż wychowanek rybnickiego klubu ponownie zasili Atlas.
Tak się jednak nie stało. Mariusz Węgrzyk już w poniedziałek ma złożyć podpis pod kontraktem z RKM-em Rybnik.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.