Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-01-10 23:58:46 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: inf. własna

Węgrzyk "Rekinem"

Po kilku latach spędzonych w Ostrowie oraz jednym sezonie we Wrocławiu Mariusz Węgrzyk wraca do swojego macierzystego klubu. Jest to dość zaskakująca informacja, ponieważ od jakiegoś czasu mówiło się, że "Mario" przez kolejny sezon reprezentować będzie barwy Atlasu Wrocław.

Około miesiąc temu pojawiła się informacja, że Węgrzyk wróci do Rybnika. Jednak przez jakiś czas nie było ani słowa o postępach w sprawie zakontraktowania zawodnika. Później mówiono, iż wychowanek rybnickiego klubu ponownie zasili Atlas.

Tak się jednak nie stało. Mariusz Węgrzyk już w poniedziałek ma złożyć podpis pod kontraktem z RKM-em Rybnik.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane