1. liga | 2008-12-15 17:52:00 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: Stal Rzeszów
Kolejny zawodnik poszedł śladami Mikaela Max'a oraz Macieja Kuciapy i postanowił powrócić do Rzeszowa. Jak poinformował nas przed momentem prezes sekcji żużlowej - Jan Cyzio, umowę na starty w Stali, w sezonie 2009 podpisał Charlie Gjedde!
28 - letni Duńczyk kibicom "czarnego sportu" w mieście nad Wisłokiem jest świetnie znany, bowiem reprezentował "Żurawie" z bardzo dobrym skutkiem w roku 2004.
Ostatnim klubem w Polsce popularnego "Chaza" był LOTOS Gdańsk. Wcześniej Gjedde bronił barw m.in. Łodzi, Grudziądza czy Ostrowa Wielkopolskiego.
Wkrótce poznamy kolejne nazwiska jeźdźców, którzy przywdzieją plastron Stali w zbliżających się rozgrywkach.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.