Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2008-12-15 17:52:00 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: Stal Rzeszów

Gjedde w Rzeszowie

Kolejny zawodnik poszedł śladami Mikaela Max'a oraz Macieja Kuciapy i postanowił powrócić do Rzeszowa. Jak poinformował nas przed momentem prezes sekcji żużlowej - Jan Cyzio, umowę na starty w Stali, w sezonie 2009 podpisał Charlie Gjedde!

28 - letni Duńczyk kibicom "czarnego sportu" w mieście nad Wisłokiem jest świetnie znany, bowiem reprezentował "Żurawie" z bardzo dobrym skutkiem w roku 2004.

Ostatnim klubem w Polsce popularnego "Chaza" był LOTOS Gdańsk. Wcześniej Gjedde bronił barw m.in. Łodzi, Grudziądza czy Ostrowa Wielkopolskiego.

Wkrótce poznamy kolejne nazwiska jeźdźców, którzy przywdzieją plastron Stali w zbliżających się rozgrywkach.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane