Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2008-12-13 18:28:25 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: inf. własna

Co z Ljungiem?

Jak informowaliśmy do RKM-u Rybnik dołączył Peter Ljung. Jednak z wypowiedzi zarządu Unii Tarnów wynika, że Szwed dalej powinnien reprezentować "Jaskółki".

Zarząd Unii Tarnów twierdzi, że umowa Ljunga obowiązuje nawet po spadku do niższej klasy rozgrywkowej.

Sam zawodnik jest jednak innego zdania i twierdzi, że właśnie wraz ze spadkiem do I Ligi umowa przestaje obowiązywać.

RKM mówi, że to nie jest ich problem i działaczom z Tarnowa radzi przeczytać dobrze kontrakt Petera Ljunga.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane