1. liga | 2008-12-13 18:28:25 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: inf. własna
Jak informowaliśmy do RKM-u Rybnik dołączył Peter Ljung. Jednak z wypowiedzi zarządu Unii Tarnów wynika, że Szwed dalej powinnien reprezentować "Jaskółki".
Zarząd Unii Tarnów twierdzi, że umowa Ljunga obowiązuje nawet po spadku do niższej klasy rozgrywkowej.
Sam zawodnik jest jednak innego zdania i twierdzi, że właśnie wraz ze spadkiem do I Ligi umowa przestaje obowiązywać.
RKM mówi, że to nie jest ich problem i działaczom z Tarnowa radzi przeczytać dobrze kontrakt Petera Ljunga.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








