1. liga | 2008-11-24 23:30:44 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KM Ostrów
Karol Ząbik będzie reprezentował Klub Motorowy Ostrów w sezonie 2009. 22-letni żużlowiec został wypożyczony z zespołu Drużynowego Mistrza Polski - Unibaxu Toruń.
Umowę na starty w Ostrowie parafował uroczyście dziś podczas spotkania podsumowującego sezon żużlowy 2008 w Ostrowie Wielkopolskim.
Ząbik jest czwartym zakontraktowanym zawodnikiem przez Klub Motorowy Ostrów. Wcześniej umowy parafowali już Daniel King, Daniel Nermark oraz Frank Facher.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








