Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2008-11-24 23:30:44 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KM Ostrów

Karol Ząbik w Ostrowie

Karol Ząbik będzie reprezentował Klub Motorowy Ostrów w sezonie 2009. 22-letni żużlowiec został wypożyczony z zespołu Drużynowego Mistrza Polski - Unibaxu Toruń.

Umowę na starty w Ostrowie parafował uroczyście dziś podczas spotkania podsumowującego sezon żużlowy 2008 w Ostrowie Wielkopolskim.

Ząbik jest czwartym zakontraktowanym zawodnikiem przez Klub Motorowy Ostrów. Wcześniej umowy parafowali już Daniel King, Daniel Nermark oraz Frank Facher.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane