Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2008-11-12 22:23:25 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: skorpiony.org

Duże poparcie pod uchwałą Rady Miasta

Aż 4,5 tysiąca osób podpisało się pod uchwałą Rady Miasta Poznania w sprawie dofinansowania PSŻ-etu z miejskiego budżetu. Akcja spowodowana była niejasnym stanowiskiem prezydenta - Ryszarda Grobelnego, który ostatecznie nie podjął decyzji czy przyjmie stanowisko radnych jako poprawkę do budżetu na rok 2009.

Podana wyżej liczba nie jest ostateczna, ponieważ listy z podpisami kibice wciąż przynoszą. Warto również podkreślić, że podpisy były zbierane po zakończeniu sezonu żużlowego, a w dodatku podczas długiego weekendu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane