1. liga | 2008-11-12 22:23:25 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: skorpiony.org
Aż 4,5 tysiąca osób podpisało się pod uchwałą Rady Miasta Poznania w sprawie dofinansowania PSŻ-etu z miejskiego budżetu. Akcja spowodowana była niejasnym stanowiskiem prezydenta - Ryszarda Grobelnego, który ostatecznie nie podjął decyzji czy przyjmie stanowisko radnych jako poprawkę do budżetu na rok 2009.
Podana wyżej liczba nie jest ostateczna, ponieważ listy z podpisami kibice wciąż przynoszą. Warto również podkreślić, że podpisy były zbierane po zakończeniu sezonu żużlowego, a w dodatku podczas długiego weekendu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








