1. liga | 2008-10-30 12:42:40 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ Poznań
W czwartek odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawczo wyborcze członków Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego. Ustępujący zarząd po wodzą prezesa Tomasza Wójtowicza dokonał podsumowania czterech ostatnich lat działalności stowarzysznia.
Po podsumowaniu działalności zarówno pod kątem finansowym jak i sportowym wybrano nowy skład zarządu i komisji rewizyjnej PSŻ Poznań. W skład zarządu weszli Tomasz Wójtowicz, Dariusz Górzny, Wiesław Lech, Szymon Kubala i Damian Gapiński. We władzach klubu nie będzie dotychczasowego członka zarządu Tadeusza Wiencka, który jednak zapowiedział, że nie zamierza wycofywać się z działalności w klubie. Nowy zarząd został wybrany na czteroletnią kadencję.
W skład komisji rewizyjnej weszli Marcin Michalski, Henryk Kmieciak i Mariusz Skórnicki.
Prezes PSŻ Poznań oraz dwóch wiceprezesów zostanie wybranych na pierwszym posiedzeniu zarządu, który ustalono na piątek 31 października.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.