Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2008-10-20 21:09:59 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: piotrswiderski.com.pl

Świderski: Nie prowadzę rozmów

Ostatnimi czasy pojawiły się doniesienia prasowe jakoby Piotr Świderski rozmawiał z działaczami PSŻ Poznań lub, że jest po słowie z KM Ostrów Wielkopolski. Chcąc zdementować te pogłoski, zapytaliśmy co w tej sprawie ma do powiedzenia sam zainteresowany.

- Na chwilę obecną żadnych rozmów nie prowadzę z jakimkolwiek klubem. RKM Rybnik ma pierwszeństwo w rozmowach o kontrakcie na przyszły rok. Złożyłem już swoją propozycję startów w rybnickich barwach, ale działacze jak na razie nie skontaktowali się ze mną w tej sprawie. Może nie widzą mnie w przyszłorocznym składzie? Moja umowa z Rybnikiem wygasa z końcem tego miesiąca, więc dopiero wtedy będę mógł podjąć negocjacje z innymi klubami. Jedynie co wiadomo odnośnie kontraktów to to, że w roku 2009 dalej będę jeździł w Szwecji w barwach Lejonen Gislaved.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane