1. liga | 2008-09-20 23:56:37 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KM Ostrów
W niedzielę żużlowcy Intaru Lazur Ostrów w meczu osiemnastej kolejki Drużynowych Mistrzostw 1 Ligi zmierzą się w Bydgoszczy z tamtejszą Polonią. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.
Do Bydgoszczy ostrowski zespół, który nie ma już w zasadzie szans na poprawienie swojej lokaty w tabeli uda się w odmłodzonym składzie. Większą niż zawsze okazję do występu otrzymają Maciej Piaszczyński oraz Emil Idziorek. Szansę dostaną także inni wychowankowie ostrowskiego klubu. Wszystko wskazuje na to iż w Intarze Lazur ujrzymy tylko dwójkę seniorów - Davida Ruuda oraz Roberta Miśkowiaka.
Gospodarze z kolei awizują najsilniejsze zestawienie z Andreasem Jonssonem, Emilem Sajfutdinowem, Rafałem Okoniewskim i Krzysztofem Buczkowskim na czele. Skład uzupełnią Marcin Jędrzejewski oraz Jacek Gollob.
Zdecydowanym faworytem niedzielnego spotkania są bydgoszczanie, którzy w przypadku wygranej lub remisu już w niedzielę przypieczętują swój bezpośredni awans do ekstraklasy.
Awizowane składy:
Intar Lazur Ostrów Wielkopolski:
1. Daniel King
2. Adrian Gomólski
3. Robert Miśkowiak
4. Karol Sroka
5. David Ruud
6. Maciej Piaszczyński
Polonia Bydgoszcz:
9. Krzysztof Buczkowski
10. Jonas Davidsson
11. Rafał Okoniewski
12. Jacek Gollob
13. Andreas Jonsson
14. Marcin Jędrzejewski
Ceny biletów:
Trybuna główna: 50 zł
Sektor A: 22 zł
Sektor B normalny: 18 zł
Sektor B ulgowy: 12 zł
Program: 3 zł
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.