1. liga | 2008-09-10 23:28:37 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KM Ostrów
W czwartek dojdzie do powtórki meczu, który z powodu kapryśnej aury nie odbył sie w pierwotnym terminie. Intar Lazur Ostrów podejmie gdański Lotos w spotkaniu, które jest bardzo ważne dla końcowego układu tabeli. Początek czwartkowego meczu na Stadionie Miejskim w Ostrowie zaplanowano na godzinę 19.00.
Cięzko dziś wyrokować w jakich składach wystąpią obie ekipy. Pewne jest tylko to, że sternicy obu drużyn wyślą do boju wszystko co mają najlepsze. Ze strony Lotosu na pewno wystąpią liderzy Pedersen i Zetterstroem, a w drużynie gospodarzy można liczyć na Chrisa Harrisa i Lukasa Drymla. Z pewnością ogromnym osłabieniem będzie brak w Intarze Lazur Adriana Gomólskiego.
- Chcemy wygrać przede wszystkim dla Adriana, ale także dla samych siebie. To zwycięstwo jest nam po prostu potrzebne – zapowiada przed zaległym meczem pomiędzy Intarem Lazur Ostrów a Lotosem Gdańsk trener gospodarzy Jan Grabowski. Szkoleniowiec ostrowskiej drużyny dodaje, że w składzie jego zespołu zajdą zmiany. Jakie, tego nie ujawnił. Na pewno jednak jutro ostrowianie rzucą wszystko, co mają na szali, by walczyć o zwycięstwo z ekipą z Gdańska. Gra idzie przecież o drugie miejsce w tabeli, premiowane udziałem w barażach.
Klub Motorowy Ostrów przypomina o promocji dla kibiców, którzy będą z drużyną przez cały tydzień. – Bilety z meczów z Polonią Bydgoszcz i Lotosem Gdańsk oraz Turnieju o Łańcuch Herbowy będą upoważniały do otrzymania darmowej wejściówki na Memoriał Rifa Saitgariejewa. Serdecznie zapraszamy kibiców. Bądźcie z nami do samego końca – apeluje prezes Janusz Stefański. Promocja dotyczy oczywiście również posiadaczy karnetów na rundę finałową play-off.
Ceny biletów:
Trybuna główna 40 zł
Normalny 28 zł
Ulgowy 20 zł
Program 7 zł
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.