Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2008-09-10 16:20:15 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KM Ostrów

Adrian Gomólski już po operacji

Fot.: Lech Ćmielewski

Dzisiaj rano Adrian Gomólski przeszedł operację kontuzjowanego barku i obojczyka. Zabieg wykonany został w ostrowskim szpitalu. Jak poinformowali nas lekarze, operacja przebiegła pomyślnie.

– Zabieg operacyjny się udał. Teraz zawodnika czeka dalsze leczenie i rehabilitacja. O wyjeździe na tor w tym sezonie nie ma jednak mowy – powiedział lekarz Adam Stangret. – Cieszymy się z informacji przekazanych przez lekarzy, że operacja się udała. Jednocześnie apelujemy do kibiców, by przynajmniej dzisiaj nie odwiedzali Adriana i dali mu po prostu odpocząć – dodaje trener Jan Grabowski.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane