1. liga | 2008-09-10 16:20:15 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KM Ostrów
Dzisiaj rano Adrian Gomólski przeszedł operację kontuzjowanego barku i obojczyka. Zabieg wykonany został w ostrowskim szpitalu. Jak poinformowali nas lekarze, operacja przebiegła pomyślnie.
– Zabieg operacyjny się udał. Teraz zawodnika czeka dalsze leczenie i rehabilitacja. O wyjeździe na tor w tym sezonie nie ma jednak mowy – powiedział lekarz Adam Stangret. – Cieszymy się z informacji przekazanych przez lekarzy, że operacja się udała. Jednocześnie apelujemy do kibiców, by przynajmniej dzisiaj nie odwiedzali Adriana i dali mu po prostu odpocząć – dodaje trener Jan Grabowski.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.