1. liga | 2008-08-12 01:38:28 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. własna
Każdy z nas podszedł do tego meczu poważnie i nikt nie dopuszczał myśli, że możemy go przegrać. Pokazaliśmy, że jesteśmy silną drużyną i Grudziądz ze swoim składem nie zdołał nas pokonać. Każdy z nas pojechał dzisiaj dobrze - powiedział junior PSŻ Milion Team Poznań.
Miałem dwie wpadki, za które chciałem przeprosić. Popełniłem kilka błędów. Wyłącznie z własnej winy przegrywałem biegi, ale myślę, że wyciągnę z tego wnioski i w przyszłości już się to nie zdarzy. Cieszymy się bardzo, że mecz został wygrany, bo to był nasz cel. Pierwsza czwórka jest to wielki sukces dla nas, ponieważ jesteśmy młodym klubem w porównaniu z innymi. Mamy dopiero trzy lata, myślę, że jest to niezłe osiągnięcie. W pierwszym roku awans, w drugim świetna jazda całej drużyny i w tym pierwsza czwórka. Myślę, że powinno to być dostrzeżone przez władze poznańskie i powinna paść jakaś pomoc z ich strony. Będziemy na to liczyć, bo ciężko bez budżetu pociągnąć sezon. Myślę, że udowadniamy, że mimo tego, że nieraz teoretycznie na papierze jesteśmy słabsi to potrafimy wygrywać z bardzo dużą przewagą. W naszej drużynie każdy zawodnik potrafi dobrze jechać, ma wielkie serce do walki i myślę, że przede wszystkim bardzo pomaga dobra atmosfera.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.