1. liga | 2008-08-11 23:21:06 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KM Ostrów
- Bądźcie z nami – apeluje do kibiców Adrian Gomólski. – Walczymy dalej! – płynnie po polsku dodaje Lukas Dryml. Tak rozpoczyna się spot reklamowy, promujący rundę finałową play-off żużlowców Intaru Lazur Ostrów. Zespół, który do sezonu przystąpił z ujemnymi punktami, szybko je odrobił i teraz walczy o miejsce premiowane, co najmniej barażami.
Kluczowe dla losów rywalizacji w rundzie finałowej może być pierwsze spotkanie 24 sierpnia, w którym Intar Lazur Ostrów zmierzy się z wiceliderem Lotosem Gdańsk. – Chciałbym, aby był to mecz przy pełnych trybunach i aby wytworzyła się tak fantastyczna atmosfera jak w pamiętnych meczach przed dwoma laty z ZKŻ-em Zielona Góra – nie kryje Janusz Stefański, p.o. prezesa klubu.
Klub Motorowy Ostrów przypomina także, że dziś ruszyła przedsprzedaż karnetów na rundę finałową play-off. Karnety, które będą uprawniały do wejścia na trzy decydujące spotkania tegorocznego sezonu kosztują 75 złotych. Z kolei karnet ulgowy można nabyć za 54 złote.
Kupując karnety kibice nie odczują podwyżek cen biletów na rundę finałową. Jednorazowa wejściówka kosztować będzie, bowiem 28 złotych (normalna) i 20 złotych (ulgowa).
Kibice kupując karnety będą, więc mogli zaoszczędzić 9 złotych w przypadku wejściówek normalnych i 6 złotych w przypadku karnetów ulgowych. Oszczędności będą mogły być jeszcze większe, jeżeli ktoś zdecyduje się wraz z karnetem zakupić bilet na Zawody Strong Man: Północ - Południe, które zostaną rozegrane w Ostrowie 27 września tego roku. W takim pakiecie bilety na zawody, Strong Man będą, bowiem tańsze odpowiednio o: 5 (normalne) i 3 (ulgowe) złote. W przypadku wrześniowej imprezy ceny wyjściowe ustalone zostały, bowiem na poziomie: 25 złotych bilet normalny i 18 złotych bilet ulgowy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.