1. liga | 2008-07-26 13:35:56 | Nadesłał: Iwona Gałęza | Źrodlo: inf. własna
Już w niedzielę pierwszoligowe spotkanie na szczycie. Bydgoska Polonia podejmie gości z Ostrowa. Obie ekipy są najlepszymi drużynami w tej lidze, więc emocji nie powinno zabraknąć.
W pierwszym meczu w Ostrowie padł wynik 46:43 dla Intaru, stąd konieczność zdobycia przez Bydgoszcz co najmniej 4 punktów więcej od rywala, jeśli marzy o punkcie bonusowym. Wydaje się jednak, że nie będzie to trudne zadanie. Atut własnego toru, nieco osłabiony przeciwnik - brak w składzie Daniela Nermarka oraz Lukasa Drymla powinny przechylić szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy. Groźny będzie na pewno Chris Harris, a i pozostali zawodnicy ostrowscy mogą okazać się na tyle skuteczni, że stworzą ciekawe sportowe widowisko.
Gospodarze wystąpią w stałym składzie z Andreasem Jonssonem i Emilem Sajfutdinowem na czele. Jeśli Jacek Gollob, Rafał Okoniewski i Jonas Davidsson oraz Krzysztof Buczkowski będą w dobrej formie, Polonia nie powinna bać się o wynik. Początek spotkania o godzinie 18, a bezpośrednią relację z meczu można zobaczyć na kanale Polsat Spotr Extra.
Awizowane składy:
Polonia Bydgoszcz:
9. Rafał Okoniewski
10. Jacek Gollob
11. Jonas Davidsson
12. Krzysztof Buczkowski
13. Andreas Jonsson
14. Michał Łopaczewski
15. Marcin Jędrzejewski
16. Emil Sajfutdinow
Intar Ostrów:
1. Chris Harris
2. David Ruud
3. Daniel King
4. Joonas Kylmaekorpi
5. Mads Korneliussen
6. Maciej Piaszczyński
7. Emil Idziorek
8. Adrian Gomólski
Sędzia: Wojciech Grodzki z Opola
Ceny biletów:
- trybuna główna - 50 zł
- sektor A - 22 zł
- sektor B normalny - 18 zł
- sektor B ulgowy - 12 zł (dzieci do lat 7 oraz uczniowie szkół podstawowych za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej)
Kasy przy stadionie otwarte będą w sobotę w godzinach 10:00-14:00, w niedzielę zaś od godziny 13:00.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.