1. liga | 2008-06-25 23:50:00 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: marcinpiekarski.pl
Informacje o wypożyczeniu Marcina Piekarskiego zostały potwierdzone. Wychowanek Włókniarza Częstochowa został wypożyczony do PSŻ Poznań. Zawodnik reprezentować będzie klub z Poznania w lidze, natomiast w zawodach młodzieżowych startować będzie jako zawodnik z Częstochowy.
Tegoroczny sezon dla Marcina Piekarskiego jest jednym z najbardziej pracowitych w karierze. Liczne zawody w Czechach, Niemczech, Włoszech oraz w Polsce, bardzo często powodują, iż Pieki ponad tydzień spędza "w busie". Pomimo trudności, jakie przynoszą tak dalekie wyprawy sam zawodnik jest bardzo zadowolony, ponieważ dzięki każdemu występowi poznaje on nowe tory oraz podnosi swoje umiejętności.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.