Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2008-06-25 23:50:00 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: marcinpiekarski.pl

Marcin Piekarski w Poznaniu

Informacje o wypożyczeniu Marcina Piekarskiego zostały potwierdzone. Wychowanek Włókniarza Częstochowa został wypożyczony do PSŻ Poznań. Zawodnik reprezentować będzie klub z Poznania w lidze, natomiast w zawodach młodzieżowych startować będzie jako zawodnik z Częstochowy.

Tegoroczny sezon dla Marcina Piekarskiego jest jednym z najbardziej pracowitych w karierze. Liczne zawody w Czechach, Niemczech, Włoszech oraz w Polsce, bardzo często powodują, iż Pieki ponad tydzień spędza "w busie". Pomimo trudności, jakie przynoszą tak dalekie wyprawy sam zawodnik jest bardzo zadowolony, ponieważ dzięki każdemu występowi poznaje on nowe tory oraz podnosi swoje umiejętności.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane