Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-07-07 19:31:29 | Nadesłał: Wojciech Betlejewski | Źrodlo: gtz.grudziądz

Edward Kennett nowym zawodnikiem GTŻ-tu Grudziądz!!!

Gtż Grudziądz pozyskał nowego zawodnika wicemistrza Anglii Edwarda Kennetta. Młody Anglik będzie bez wątpienia dużym wzmocnieniem dla GTŻ-tu. Teraz drużyna z Grudziądza czeka na potwierdzenie transferu i jednocześnie składa wniosek o przełożenie meczu z Poznaniem z powodu startu Schleina i Kennetta w drużynowym pucharze świata.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane