1. liga | 2009-07-07 19:31:29 | Nadesłał: Wojciech Betlejewski | Źrodlo: gtz.grudziądz
Gtż Grudziądz pozyskał nowego zawodnika wicemistrza Anglii Edwarda Kennetta. Młody Anglik będzie bez wątpienia dużym wzmocnieniem dla GTŻ-tu. Teraz drużyna z Grudziądza czeka na potwierdzenie transferu i jednocześnie składa wniosek o przełożenie meczu z Poznaniem z powodu startu Schleina i Kennetta w drużynowym pucharze świata.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








