Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-03-07 12:30:14 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Stal Rzeszów

Śledź: Najważniejsze jest teraz zdrowie zawodnika

Fot.: Lech Ćmielewski

Jak wszyscy kibice wiedzą, młodzieżowiec rzeszowskiej drużyny Anglik Adam Roynon uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Niepokojące wieści z Anglii dotarły też do trenera Dariusza Śledzia.

- Moim zdaniem, nie warto teraz mówić o sytuacji naszego zespołu - czy się skomplikowała, czy mamy pecha itd. Najważniejsze jest zdrowie człowieka - mówi Darek. Uległ bardzo poważnej kontuzji i wszyscy mamy nadzieję, że z tego wyjdzie - dodaje.

Adam bardzo chciał pokazać się w naszym klubie, ale niestety spotkała go wielka tragedia. Oby powrócił do zdrowia, to jest w tej chwili najważniejsze - kończy trener.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane