1. liga | 2009-02-24 08:22:25 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ
Drużyna PSŻ Poznań przebywa w Wiśle, gdzie do 27 lutego potrwa drugi w tym sezonie obóz kondycyjny Skorpionów. O pierwszym dniu zgrupowania opowiada kapitan PSŻ - Rafał Trojanowski.
- Po przyjeździe w niedzielę mieliśmy wspólną kolację. Później odbyła się odprawa na której zapoznaliśmy się z dokładnym planem obozu. W godzinach wieczornych mieliśmy również teoretyczne zajęcia z trenerami. W poniedziałek rano o godzinie 7.45 mieliśmy zaprawę. Zaraz potem śniadanie i udaliśmy się na stoki narciarskie, na których warunki były iście crossowe. Było dużo muld, także powinniśmy być dobrze przygotowani do jazdy na trudnych torach. Po obiedzie ponownie będziemy mieli zajęcia na stokach narciarskich, a w godzinach wieczornych czeka nas trening na sali gimnastycznej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków jakie mamy na obozie. W zasadzie wszystkie niezbędne obiekty, jak i stoki narciarskie są w zasięgu ręki, więc nie tracimy czasu na zbędne dojazdy - powiedział Rafał Trojanowski.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.