Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2020-06-03 17:11:14 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: pzps.pl

#WracamyDoGry - parkiet i piach:

Fot.: Anna Jabłczyk

- Wracamy do siatkówki na ile to możliwe - mówi mistrz świata z 2018 roku, przyjmujący Bartosz Kwolek. Środa była kolejnym dniem zgrupowania kadry siatkarzy w Ośrodku PrzygotowańOlimpijskich COS w Spale. Odbył się pierwszy trening z podziałem na grupy - przed południem był trening w sali i na siłowni, a następnie zajęcia zostały przeniesione na piasek.

- Ku mojemu zaskoczeniu pierwszy kontakt z piłką po takiej przerwie nie był najgorszy - mówił libero Paweł Zatorski. - Dobrze, że zaczynamy w spokojnym rytmie, żałuję, że nie ma już czynnych kortów tenisowych w ośrodku. Byłaby okazja pograć. Trener zgodnie z ustaleniami o daniu nam wyjątkowo nieco wolnej ręki na pewno zgodziłby się.

Zajęcia na piasku bardzo lubi inny przyjmujący Aleksander Śliwka. - Treningi na piasku to jest to co lubię - powiedział. - Podczas przerwy, już po zniesieniu zakazu opuszczania domu, miałem okazję pograć ze znajomymi. Poza tym w domu mam zawodową siatkarkę plażową (kadrowiczka Jagoda Gruszczyńska-red.), więc rywalizacja może przenieść się z życia prywatnego do pracy ... Straciłem parę kilo masy mięśniowej, ale myślę, że szybko to nadrobię. Już niedługo złapiemy normalny rytm pracy.

Zgrupowanie zakończy się 13 czerwca, kolejne zaplanowane jest od 29 czerwca do 11 lipca.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane