Reprezentacje | 2018-08-24 10:54:23 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: GKS Katowice
Rozgrywający GieKSy otrzymał powołanie do kadry narodowej.
Siatkarze GKS-u Katowice przebywają obecnie w Kielnarowej, gdzie przygotowują się do nadchodzącego sezonu PlusLigi. W czwartkowy wieczór zgrupowanie opuścił Marcin Komenda. Wszystko za sprawą nagłej decyzji selekcjonera Vitala Heynena o powołaniu naszego rozgrywającego do reprezentacji Polski. Komenda dołączył do kadry, która od piątku do niedzieli będzie rywalizowała w Tauron Arenie Kraków w XVI Memoriale Huberta Wagnera. Rywalami Polski będą reprezentacje Rosji, Francji i Kanady.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.