Liga Narodów | 2021-06-01 15:48:48 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna
Biało-czerwone zanotowały trzecią porażkę w tegorocznej Lidze Narodów. W piątym meczu turnieju Polki przegrały z Belgią 2-3.
Polska – Belgia 2:3 (15:25, 25:17, 19:25, 25:22, 12:15)
Polska: Stysiak, Smarzek, Alagierska, Nowicka, Fedusio, Efimienko -Młotkowska, Stenzel (L) oraz Łazowska, Łukasik, Czyrniańska, Górecka, Jagła (L);
Belgia: Van Gestel, Herbots, Van der Vyver, Guilliams, Sobolska, Janssens, Rampelberg (L) oraz Stagier, Gilson, Van Avermaet.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.