Grand Prix | 2012-06-22 15:37:53 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: inf. własna / FIVB
Gospodynie turnieju w Osace nie najlepiej rozpoczęły zmagania w ten weekend WGP. W pierwszym meczu uległy Niemkom 1:3. Można śmiało powiedzieć, że zawodniczki trenera Guidettiego kontrolowały prawie całe spotkanie. Japonki próbowały odwrócić losy tego spotkania, wygrywając w trzeciej partii, ale Niemki nie dały sobie wydrzeć zasłużonego zwycięstwa. Aż 26 punktów zdobyła dziś Saori Sakoda, jednak najbardziej wyróżniła się Corina Ssuschke-Voigt, która posłała 7 asów serwisowych (razem 23 "oczka").
Japonia - Niemcy 1:3 (22:25, 12:25, 25:17, 16:25)
Składy drużyn:
Japonia: Nakamichi, Ishida, Araki, Kano, Sakoda, Hirai, Zayasu (L) oraz Kurihara, Takeshita, Otomo, Yamaguchi i Kimura
Niemcy: Hanke, Ssuschke-Voigt, Fürst, Beier, Kożuch, Brinker, Dürr (L) oraz Matthes i Burchardt
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.