Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Grand Prix

Grand Prix | 2012-06-22 15:37:53 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: inf. własna / FIVB

WGP, gr. I: Niemki z trzema punktami

Fot.: FIVB

Gospodynie turnieju w Osace nie najlepiej rozpoczęły zmagania w ten weekend WGP. W pierwszym meczu uległy Niemkom 1:3. Można śmiało powiedzieć, że zawodniczki trenera Guidettiego kontrolowały prawie całe spotkanie. Japonki próbowały odwrócić losy tego spotkania, wygrywając w trzeciej partii, ale Niemki nie dały sobie wydrzeć zasłużonego zwycięstwa. Aż 26 punktów zdobyła dziś Saori Sakoda, jednak najbardziej wyróżniła się Corina Ssuschke-Voigt, która posłała 7 asów serwisowych (razem 23 "oczka").

Japonia - Niemcy 1:3 (22:25, 12:25, 25:17, 16:25)

Składy drużyn:

Japonia:
Nakamichi, Ishida, Araki, Kano, Sakoda, Hirai, Zayasu (L) oraz Kurihara, Takeshita, Otomo, Yamaguchi i Kimura

Niemcy: Hanke, Ssuschke-Voigt, Fürst, Beier, Kożuch, Brinker, Dürr (L) oraz Matthes i Burchardt

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane