Grand Prix | 2012-06-16 15:00:29 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: inf. własna / FIVB
Polki pokonały dziś Chińskie Tajpej 3:0. W pierwszym secie rozgromiły swoje rywalki, jednak w kolejnej partii pojawiło się sporo pomyłek, o czym wspomniała na konferencji pomeczowej Katarzyna Skorupa. - Wierzę, że jutro zagramy bardzo dobrze w meczu z Chinkami - powiedziała kapitan naszej reprezentacji.
Teng Yenmin, kapitan reprezentacji Chińskiego Tajpej:
- Jestem bardzo zadowolona z gry przeciwko reprezentacji Polski, która jest jedną z najlepszych na świecie. Dzisiaj nasz zespół niestety poniósł porażkę. Myślę, że główną jej przyczyną była moja postawa. Grałam dziś bardzo słabo. Reszta siatkarek zrobiła dziś kawał dobrej roboty. Świetnie spisywała się nasza libero oraz przyjmujące.
- Po pierwsze chciałbym pogratulować Polsce. Polski zespół wygrał dzisiejsze spotkanie. : “First of all congratulations to Poland. They won the match. Nasza kapitan powiedziała, że jej gra była jedną z przyczyn naszej porażki. Ja jednak uważam, że się myli. Musimy rozwijać swoje umiejętności. To z pewnością pomoże nam zwyciężać.
- Dzisiaj zagrałyśmy dobrze i jesteśmy szczęśliwe, że udało nam się odnieść zwycięstwo. W drugim secie mieliśmy bowiem trochę kłopotów. Jestem bardzo zadowolona z tego, że udało się je przezwyciężyć. Wierzę, że jutro zagramy bardzo dobrze w meczu z Chinkami.
- Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ udało nam się dziś wywalczyć cenne trzy punkty. Nasz zespół grał dobrze, zwłaszcza Agnieszka Kąkolewska. Ona ma zaledwie 17 lat i to był jej debiut w cyklu World Grand Prix.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.