Plażowa | 2013-06-08 18:58:17 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: beachvolleyball.pl
Żadna z naszych par nie powalczy o triumf w żeńskich mistrzostwach świata do lat 23. Zarówno duet Paszek/Kociołek jak i Bekier/Oleksy uległ swoim rywalkom już w drugiej rundzie fazy pucharowej turnieju. W męskich rozgrywkach walczą nadal faworyzowani Kantor i Łosiak, natomiast ze swoimi przeciwnikami nie poradzili sobie Maciej Kosiak i Maciej Rudol.
Po zwycięstwie w pierwszym dzisiejszym spotkaniu, duet Bekier/Oleksy musiał walczyć z wyżej notowanymi rywalkami z Rosji. Abalakina i Chaikaokazały się zdecydowanie lepsze od naszych reprezentantek i dwukrotnie wygrały do 15, wyrzucając nasze siatkarki z turnieju. Na tym samym etapie z zawodami pożegnały się także Daria Paszek i Katarzyna Kociołek, które nieco niespodziewanie przegrały po zaciętej walce z Czeszkami.
Bekier/Oleksy – Nori/Vale 2:0 (21:15, 21:12)
Paszek/Kociołek – Galova/Machova 0:2 (20:22, 19:21)
Bekier/Oleksy – Abalakina/Chaika 0:2 (15:21, 15:21)
W męskim turnieju biało-czerwone barwy reprezentują już tylko Piotr Kantor i Bartosz Łosiak, którzy wygrali dwa dzisiejsze spotkania. W półfinale turnieju o mistrzostwo świata do lat 23 rywalami Polaków będą Austriacy, którzy pokonali w drugiej rundzie Macieja Kosiaka i Macieja Rudola, wyrzucając tym samym naszych siatkarzy z turnieju.
Kantor/Łosiak – Kissling/Gerson 2:0 (21:15, 21:14)
Kantor/Łosiak – Bykanov/Ostrakhovskiy 2:1 (21:11, 17:21, 15: 10)
Kosiak/Rudol – Petutschnig/Winter 0:2 (17:21, 16:21)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.