Najnowsze newsy

Siatkówka » Młodzieżowe

Młodzieżowe | 2017-08-21 09:27:34 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl

Dariusz Daszkiewicz: Mecz z Meksykiem tylko wydawał się łatwy

Fot.: Sylwia Kuś

Polska odniosła drugie zwycięstwo podczas mistrzostw świata U23 w Kairze. Biało-czerwoni w niedzielę pokonali Meksyk 4:0. - Spotkanie z meksykańską drużyną wcale nie było łatwe. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu pokonamy Japonię - powiedział Dariusz Daszkiewicz, trener reprezentacji Polski. Początek pojedynku z Japonią o godzinie 15.00.

Po meczu powiedzieli:
Dariusz Daszkiewicz, trener reprezentacji Polski: Ten mecz mógł wyglądać na łatwy, ale wcale nie było łatwo wygrać 4:0. Pod względem fizycznym było łatwo, ale na pewno nie mentalnym. Udało się nam wygrać i jestem zadowolony z wyniku. Mam nadzieję, że w poniedziałek pokonamy Japonię. To trudny przeciwnik, co pokazał ostatni mecz z Kubą.

Marcin Komenda, kapitan reprezentacji Polski: Jestem szczęśliwy, że wygraliśmy. Graliśmy bardzo dobrze. W poniedziałek zagramy z Japonią. Mam nadzieję, że będziemy kontynuowali naszą zwycięską passę.

Jose Luis Martella, trener reprezentacji Meksyku: To był trudny mecz, ponieważ Polska to silny przeciwnik. Nie wiem, co stało się z moimi zawodnikami. Niektórzy grali bardzo lekkomyślnie i nie grali jak drużyna.

Ridl Alexis Garay, kapitan reprezentacji Meksyku: To był trudny mecz. Polska to jedna z najlepszych drużyn na świecie. Staraliśmy się grać najlepiej jak tylko potrafiliśmy. Jesteśmy zadowoleni z naszego występu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane