Młodzieżowe | 2011-08-07 22:01:15 | Nadesłał: Katarzyna Tybor | Źrodlo: inf. własna / FIVB
Serbowie, zwycięstwem nad reprezentacją Indii, zgromadzili na swoim koncie pierwsze punkty, a Argentyńczycy mają ich komplet. Jednak kwestia awansu do półfinału nie jest jeszcze przesądzona i rozstrzygnie się dopiero w kolejnych meczach.
Serbowie szybko otrząsnęli się po nie najlepszym starcie w grupie F i odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo, pokonując drużynę Indii. Serbowie tym samym zanotowali trzy punkty na swoim koncie, a dorobek Hindusów wciąż jest zerowy.
Kapitan Serbów, Aleksandar Atanasijevic zdobył 29 punktów, prowadząc do zwycięstwa swoją drużynę, a Uros Kovacevic dołożył 20. Jednak najlepiej punktującym był zawodnik Indii Selvaprabhu Dhanabalan, który zanotował 30 "oczek". G.R. Vaishnav punktował 16 razy, w tym 9 razy blokiem.
Serbia - Indie 3:1 (25:13, 19:25, 25:22, 27:25)
Argentyńczycy, będący pierwszą drużyną w światowym rankingu, pokonali w czterech setach Brazylijczyków. Tym samym, z sześcioma punktami na koncie, zajmują pierwsze miejsce w grupie F, lecz wciąż nie mogą być pewni awansu do finałowej czwórki.
Atakujący Ivan Castellani zgromadził 20 punktów, a jego koledzy - Nicolas Mendez i Agustin Ramonda dodali odpowiednio 12 i 10 "oczek". Ricardo Lucarelli zanotował 19 punktów, a Luan Weber 12.
Argentyna - Brazylia 3:1 (14:25, 25:20, 26:24, 25:17)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.