Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-10-03 16:56:57 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: PGE Skra Bełchatów

Totolotek sponsorem PGE Skry Bełchatów

Fot.: CEV

Najdłużej działający w Polsce legalny bukmacher będzie sponsorem PGE Skry Bełchatów, aktualnego mistrza Polski w siatkówce i najbardziej utytułowanego klubu siatkarskiego w Polskiej Lidze Siatkówki. Porozumienie będzie obowiązywać przez najbliższy sezon.

Zakłady bukmacherskie Totolotek zostały sponsorem siatkarskiego mistrza Polski, PGE Skry Bełchatów. Umowa obowiązuje do końca sezonu 2018/2019. Logo sponsora widoczne będzie na spodenkach meczowych, podczas meczów ligowych na hali oraz w materiałach klubowych.

- Cieszymy się, że będziemy współpracować z tak utytułowanym klubem jakim jest PGE Skra Bełchatów. Jest to dla nas całkowicie nowy projekt. Jesteśmy pełni optymizmu i mamy nadzieję, że razem z nami drużyna osiągnie najwyższe sportowe cele. Kontrakt przewiduje także możliwość organizowania wspólnych akcji dla kibiców PGE Skry, których z pewnością będzie z naszej strony dużo - mówi Mariusz Rzeczkowski, dyrektor marketingu w Totolotku.

- Jako prezes PGE Skry bardzo się cieszę z nawiązania współpracy z firmą Totolotek, która jest najdłużej działającym legalnym operatorem zakładów wzajemnych. Mam nadzieję, że kibice naszej drużyny również będą zadowoleni i dzięki naszemu nowemu sponsorowi będą mogli przeżywać emocje siatkarskie związane z PGE Skrą w jeszcze większym stopniu. Liczymy na owocną współpracę i obupólne korzyści - mówi Konrad Piechocki, prezes zarządu KPS Skra Bełchatów.

Dla bukmachera to pierwsza umowa sponsorska z klubem siatkarskim. PGE Skra Bełchatów to dziewięciokrotny mistrz Polski. Ponadto ma na swoim koncie siedem triumfów w Pucharze Polski oraz trzy wygrane w Superpucharze Polski, co czyni ją najbardziej utytułowanym siatkarskim klubem XXI wieku w kraju. Totolotek wspiera Lechię Gdańsk, sekcję koszykówki Legii Warszawa oraz jest partnerem Pucharu Polski.

Dodaj do:
Wykop

Komentarze

typerex 31 miesięcy temu

No i super. Moim zdaniem najlepszy bukmacher w Polsce + Mistrz Polski = świetny duet :D


Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane