Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-01-24 09:14:07 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Bilety na mecze ONICO dostępne w salonach Empik i sklepach Saturn

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Zakup biletów na mecze ONICO Warszawa jeszcze nigdy nie był tak prosty! Od teraz bilety na spotkania stołecznej drużyny można nabyć m.in. w salonach Empik, sieci sklepów Saturn oraz Media Markt czy Księgarniach PWN.

Chcąc ułatwić kupno biletów wszystkim kibicom drużyny ONICO Warszawa, uruchomiliśmy nową drogę nabywania biletów. Dzięki współpracy z platformą Eventim od stycznia wejściówki na mecze rozgrywane w warszawskiej hali COS Torwar dostępne są m.in. we wszystkich salonach Empik czy sieci sklepów Saturn w całej Polsce. Za zakup w punktach sprzedaży nie są pobierane żadne opłaty dodatkowe.

Poza punktami stacjonarnymi bilety na mecze ONICO Warszawa można nabyć również drogą internetową poprzez oficjalną stronę klubu lub system sprzedaży biletów Eventim. Wejściówki sprzedawane są także przed meczami, w kasach biletowych hali COS Torwar.

Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest tutaj.

Dodaj do:
Wykop

Komentarze

burenek 39 miesięcy temu

Super sprawa, na coś takiego właśnie czekałem! Tym bardziej, że w tym sezonie ONICO króluje na boisku, aż chce się na to patrzeć! Wspaniała postawa chłopaków i trenera Antigi, sezon jest już udany, ale trzeba pociągnąć dalej i walczyć do końca ;)


wertelecki 39 miesięcy temu

Ciekawe ułatwienie, na pewno skorzystam na najbliższy mecz z Będzinem 3 lutego. Liczę na świetną atmosferę na Torwarze - z resztą jak zwykle. Dziwie się, że dawno tego już nie zrobili, internetowo można kupić bilet już praktycznie wszędzie, ale widocznie na nasze ONICO teraz przyszedł czas.


Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane