Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-12-12 22:45:42 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl / inf. własna

PlusLiga: Niespodzianka na Torwarze

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

We wtorkowy wieczór ONICO Warszawa podejmowało u siebie ubiegłorocznego „czarnego konia”, czyli Indykpol AZS Olsztyn. Warszawiacy, w porównaniu do olsztynian, rozpoczęli sezon od słabszej dyspozycji. Z kolei olsztynianie od początku sezonu grali na naprawdę dobrym poziomie. Losy się odmieniły i gra podopiecznych Stephana Antigi z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Jednak nikt nie spodziewał się, że ekipa ze stolicy będzie w stanie sprawić niespodziankę przed swoją publicznością i wygrać ten pojedynek. Ten mecz był niezwykły nie tylko z tego powodu. Pierwszy raz w historii polskiej siatkówki kibice mogli obejrzeć ten pojedynek w Internecie. W warszawsko-olsztyńskim pojedynku z bardzo dobrej strony zaprezentował się młody przyjmujący. Bartosz Kwolek zdobył w całym spotkaniu 18 punktów i był najlepiej punktującym w drużynie z Warszawy. Co więcej, 20-letni siatkarz został wybrany na MVP pojedynku. Z kolei miano najlepiej punktującego przypadło czeskiemu atakującemu, Janie Hadravie (20).

ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:22, 25:22, 20:25, 25:22)

Składy drużyn:

ONICO Warszawa: Kwolek, Brizard, Wrona, Warda, Gjorgiew, Włodarczyk, Wojtaszek (l) oraz Vernon-Evans, Samica, Firlej, Nowakowski, Kowalczyk, Gruszczyński (l)

Indykpol AZS Olsztyn: Hadrava, Zniszczoł, Andringa, Kochanowski, Woicki, Rousseaux, Żurek (l) oraz Kańczok, Pliński, Makowski, Scheerhoorn, Buchowski, Leliwa, Zabłocki (l)

Dodaj do:
Wykop

Komentarze

krystek89 40 miesięcy temu

Kwolek, Kwolek i jeszcze raz Kwolek. Ten chłopak ma niesamowity potencjał co pokazuje w każdym kolejnym meczu. Torwar nigdy nie zawodzi pod względem dopingu, nawet całe rodziny przychodzą na mecz, nie tylko zainteresowani siatką. Już nie moge się doczekać meczu 30 grudnia z Czarnymi, oraz tego co pokaże ONICO.


Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane