Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2020-10-25 14:10:22 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: tauron1liga.pl

Mikołaj Szewczyk: Jedziemy do Sulęcina z nastawieniem na trzy punkty

Fot.: Anna Jabłczyk

- Dla mnie każdy rywal jest taki sam i nie patrzę na to jak się prezentuje, czy w zespole są jakieś kontuzje, czy cokolwiek innego. Wychodzę na parkiet i daje z siebie tyle, ile na dany moment jestem w stanie. Jedziemy do Sulęcina z nastawieniem na trzy punkty – powiedział Mikołaj Szewczyk, przyjmujący Exact Systems Norwid Częstochowa.

MAREK OSUCHOWSKI/EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA: Mikołaj, ostatnia wygrana z zespołem Mickiewicza Kluczbork musi cieszyć. Trzy zwycięstwa w pięciu rozegranych spotkaniach napawają optymizmem przed kolejnymi meczami?

Mikołaj Szewczyk
: -Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak do tej pory prezentujemy się w lidze i każdy punkt przybliża nas do celu postawionego przed sezonem.

Czujecie, że jesteście dobrze przygotowani do ligi? Na boisku prezentujecie momentami bardzo dobrą grę, a wasze porażki przytrafiły się z drużynami z Wrocławia i Bielska-Białej, które uchodzą za faworytów do awansu.

- Jesteśmy najmłodszym zespołem w lidze, a zarazem potrafimy postawić się i wygrywać z bardziej doświadczonymi zespołami. Czujemy się silni i razem jako drużyny stanowimy ogromną siłę.

Dodatkowo, sam przełamałeś się i zaliczyłeś bardzo dobry występ, okraszony statuetką dla najlepszego zawodnika meczu, radość więc podwójna?B

- Nagroda indywidualna cieszy, ale nie to jest dla mnie najważniejsze. Cieszy mnie przede wszystkim postawa całego zespołu, atmosfera i trzy punkty, które powędrowały na nasze konto.

Początek spotkania nie ułożył się jednak po waszej myśli. Przegrana w pierwszym secie i słabe otwarcie kolejnej partii. Z czego to wynikało?

- Popełniliśmy w pierwszym secie sporo głupich błędów. Nie wykorzystaliśmy pięciu kontrataków na samym początku spotkania i to w głównej mierze zadecydowało o wyniku. Potem zaczęliśmy grać dużo agresywniej, coraz bardziej odważnie i przynosiło nam to korzyść.

więcej na:tauron1liga.pl

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane