Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2020-01-10 14:20:57 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: 1liga.pls.pl

Damian Kogut: W naszym przypadku, każdy mecz jest za sześć punktów

Fot.: Anna Jabłczyk

Exact Systems Norwid Częstochowa po 16. kolejkach KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn z dorobkiem 17 punktów zajmuje 11. miejsce w tabeli. - W naszym przypadku, każdy mecz jest za sześć punktów. W tabeli jest bardzo ciasno. Do zakończenia rundy zasadniczej, zostało jeszcze kilka meczów, więc wszystko może się wydarzyć. Musimy wygrywać teraz spotkania za pełną pulę punktów. - powiedział Damian Kogut, przyjmujący częstochowskiej drużyny.

Za wami pięciosetowy bój z ZAKSĄ Strzelce Opolskie. Gospodarze tanio skóry nie sprzedali.

Damian Kogut
: Mecz był na wysokim poziomie i przyjemny dla oka. ZAKSA była wzmocniona dwoma zawodnikami z PlusLigi, co sprawiło, że spotkanie obfitowało w jeszcze większe emocje. Można było obejrzeć dobre widowisko siatkarskie. Mimo tych wzmocnień, wywalczyliśmy jeden punkt, z czego w obecnej sytuacji bardzo się cieszymy.

Chyba najbardziej możecie żałować tego czwartego seta, bo mieliście szanse na komplet punktów?

- W czwartym secie popełniliśmy kilka błędów, które na tym poziomie nie powinny mieć miejsca. Szkoda, że z tego wyjazdu nie przywozimy kompletu punktów, ale myślę, że ten jeden punkt i tak jest bardzo ważny w stosunku do tego, które miejsce zajmujemy w tabeli.

Właśnie, patrząc na tabelę, chyba ten jeden wywalczony punkty ma prawo cieszyć?

- Każdy z nas spogląda na tabelę. Tak jak wcześniej wspomniałem, ten jeden punkt, który zdobyliśmy z ZAKSĄ Strzelce Opolskie będzie bardzo ważny w rozrachunku na koniec sezonu. Nie pozostaje nam nic innego, jak cieszyć się z niego i z tego faktu, że zaczynamy przywozić punkty z wyjazdowych meczów.

*więcej na: 1liga.pls.pl
**Autorka: Katarzyna Porębska

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane