Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2020-01-11 10:15:37 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: 1liga.pls.pl

Karol Jankiewicz: Różnice w tabeli są niewielkie

Fot.: Anna Jabłczyk

AZS AGH Kraków już dzisiaj powalczy o kolejne ważne zwycięstwo. Na wyjeździe zmierzy się z MCKiS Jaworzno. - Chcemy awansować do play off. Mamy na to szanse. Różnice w tabeli są niewielkie. Każde zwycięstwo jest cenne - powiedział Karol Jankiewicz, rozgrywający Akademików. Początek sobotniego meczu 17. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn o godzinie 16.00.

Krakowska drużyna bardzo dobrze rozpoczęła nowy rok kalendarzowy. Tydzień temu przed własną publicznością nie dała wielu szans KFC Gwardii Wrocław na nawiązanie równorzędnej walki. W szeregach siatkarzy z grodu Kraka świetnie funkcjonował każdy element siatkarskiego rzemiosła. Ostatecznie zwyciężyli 3:1, dopisali do swojego konta trzy punkty i zmniejszyli dystans do rywali w ligowej tabeli.

- Pierwsze dwa sety to bardzo dobra gra w naszym wykonaniu. Wszystko funkcjonowało tak jak powinno. Realizowaliśmy założenia taktyczne. Praktycznie każdy element był wykonywany perfekcyjnie. Na początku trzeciego seta trochę uciekła nam koncentracja, przeciwnik zaczął dominować na boisku. Już nie udało się nam go dogonić w tej partii. W czwartej odsłonie wróciliśmy do swojej dobrej gry - powiedział Karol Jankiewicz, który odebrał na koniec meczu zasłużoną nagrodę MVP.

Po 16. kolejkach AZS AGH Kraków z dorobkiem 23 punktów zajmuje 10. miejsce w tabeli i w dalszym ciągu ma szanse na awans do fazy play off. - Chcemy awansować do play off. Mamy na to szanse. Różnice w tabeli są niewielkie. Każde zwycięstwo jest cenne - wyznał rozgrywający. Już dzisiaj Akademicy staną przed szansą odniesienia kolejnego zwycięstwa. Na wyjeździe zagrają z MCKiS Jaworzno. Początek spotkania o godzinie 16.00. Ten właśnie mecz zainauguruje 17. kolejkę KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane