Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2019-11-02 10:45:32 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: 1liga.pls.pl

Lewiatan partnerem BBTS

Fot.: Anna Jabłczyk

Do grona sponsorów BBTS dołącza firma Lewiatan Sklepy Spożywcze z Bielska-Białej i okolic. Klub z Bielska-Białej poinformował, że udało mu się nawiązać współpracę marketingową z firmą Lewiatan, zrzeszającą ponad 140 sklepów spożywczych w regionie.

- Spółka Lewiatan Bielsko-Biała to firma o sporym zasięgu terytorialnym, pokrywającym się mniej więcej z miejscem zamieszkania naszych kibiców. Liczymy, że wspólne działania reklamowe przyczynią się do wzrostu zainteresowania naszą drużyną - mówi Mirosław Krysta, prezes BBTS S.A.

I dodał prezes: - Od początku sezonu firma Lewiatan jest już z nami podczas meczów - widać to zarówno w ekspozycji reklamowej, jak i w trakcie wręczania statuetek dla najlepszych graczy. Jednym z upominków jest kosz z produktami marki Lewiatan. Mam nadzieję, że to początek naszej owocnej i długofalowej współpracy.

Spółka handlowa Lewiatan Bielsko-Biała zrzesza ponad 140 sklepów spożywczych z Bielska-Białej i okolic. Jest częścią Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, która świętuje w bieżącym roku 25-lecie prowadzonej działalności. Klienci sklepów sieci Lewiatan cenią produkty marki własnej Lewiatan za ich jakość i dobrą cenę, a sklepy za miłą obsługę, liczne promocje i szeroki asortyment. Sieć Lewiatan aktualnie liczy ponad 3200 placówek w całej Polsce. Jest jedną z najdłużej działających sieci handlowych na polskim rynku.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane