Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2019-11-03 14:28:55 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: 1liga.pls.pl

Mickiewicz Kluczbork zwycięzcą turnieju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Fot.: FIVB

Mickiewicz Kluczbork w ostatnich dniach brał udział w Międzynarodowym Turnieju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kluczborczanie nie przegrali żadnego meczu i zajęli pierwsze miejsce w tych zawodach! Trzech zawodników polskiego zespołu zostało wyróżnionych.

Drużyna Mickiewicz Kluczbork w dniach 24 października - 2 listopada brała udział w Międzynarodowym Turnieju w Zjednocznych Emiratach Arabskich. Jeszcze przed wylotem Konrad Mucha, środkowy Mickiewicza powiedział: - Sam jestem ciekaw, jak to wszystko będzie wyglądać. To na pewno świetna przygoda. Natomiast nie zapominajmy, że lecimy tam do pracy i chcemy wypaść w turnieju jak najlepiej.

I dodał: - Kiedy powstawała siatkówka w Kluczborku chyba nikt nie przypuszczał, że to wszystko będzie się tak rozwijać. Stajemy się rozpoznawalni na rynku lokalnym, jako stabilny i w pełni wypłacalny klub z rewelacyjnym klimatem do grania. Fajnie, że teraz ta marka leci w świat i oczywiście traktujemy, to jako ogromne wyróżnienie. Chcemy godnie reprezentować polską siatkówkę na turnieju.

Podopieczni Mariusza Łysiaka zaprezentowali się z świetnej strony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wygrali wszystkie pięć spotkań, tracąc zaledwie cztery sety. W finale natomiast w trzech partiach pokonali AL Ain SG, gospodarzy turnieju.

Aż trzech zawodników polskiego zespołu zostało wyróżnionych na koniec Międzynarodowego Turnieju. Nagrody indywidualne odebrał Artur Pasiński, Marcin Jaskuła oraz Wladislaw Łoszakow.

Wyniki Międzynarodowego Turnieju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich"
25 października
:
Mickiewicz Kluczbork - Dharfa Club Sports Games Company LLC 3:0

27 października
Mickiewicz Kluczbork - Seeb Club 3:2

29 października
Mickiewicz Kluczbork - Baniyas Club 3:0

31 października
półfnał: Mickiewicz Kluczbork - AL Jazira Club 3:2

1 listopada
finał: Mickiewicz Kluczbork - AL Ain SG 3:0 (25:23, 25:22, 25:17)

Drużyna Mickiewicza Kluczbork wróciła do Polski 2 listopada. Po krótkim odpoczynku siatkarze koncentrują się i przygotowują do środowego meczu 1. rundy Pucharu Polski z Lechią Tomaszów Mazowiecki (6 listopada) i czwartkowego spotkania z SMS PZPS I Spała w ramach 8. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Dwa dni później, czyli 9 listopada kluczborczanie we własnej hali podejmą ZAKSĘ Strzelce Opolskie w 9. serii spotkań 1. Ligi.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane