Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2018-12-30 14:35:00 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: 1liga.pls.pl

Bartłomiej Neroj: Cieszymy się bardzo, że ten rok zakończyliśmy zwycięstwem

Fot.: Anna Jabłczyk

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki zakończyła 2018 rok wygraną za trzy punkty w Jaworznie. Tomaszowianie pokonali siatkarzy MCKiS 3:0 i umocnili się na pozycji lidera tabeli. - Cieszymy się bardzo, że ten rok zakończyliśmy zwycięstwem - powiedział Bartłomiej Neroj, kapitan Lechii.

Podopieczni Bartłomieja Rebzdy w świetnym stylu pokonali MCKiS Jaworzno 3:0 w meczu 16. kolejki 1. Ligi Mężczyzn. Aktualnie tomaszowianie mają na swoim koncie 38 punktów i 2018 roku kończą na pozycji lidera tabeli.

- Cieszymy się bardzo, że ten rok zakończyliśmy zwycięstwem - powiedział Bartłomiej Neroj, rozgrywający Lechii Tomaszów Mazowiecki. I dodał: - W poprzednich dwóch sezonach, jeśli dobrze pamiętam rozdawaliśmy świąteczne prezenty. W tym roku, w ostatnim meczu z trudnego terenu udało się nam wywieźć cenne punkty i wygraną. Wiedzieliśmy, że jaworznianie bardzo dobrze zagrywają. Na szczęście nasz zespół bardzo dobrze zaprezentował się w polu serwisowym i zwyciężył za trzy punkty.

Po przerwie świątecznej drużyna z Tomaszowa Mazowieckiego wróciła do treningów i przygotowuje się do styczniowego spotkania z Buskowianką Kielce, które zostanie rozegrane 5 stycznia o godzinie 17.00. - Zapraszam wszystkim 5 stycznia na nasz mecz, w którym zmierzymy się Buskowianką Kielce - zachęcił zawodnik wicemistrzów 1. Ligi.

Kapitan KS Lechii Tomaszów Mazowiecki złożył również życzenia wszystkim kibicom. - Korzystając z okazji pragnę złożyć wszystkim noworoczne życzenia. Mam nadzieję, że Nowy Rok będzie tak samo udany, jak ten, który właśnie się kończy. Nasz drużyna w tym roku wywalczyła wicemistrzostwo 1. Ligi, a teraz jesteśmy na pozycji lidera tabeli. Wiemy, że liga jeszcze się nie skończyła i wiele przed nami. Jednak w tym szczególnym czasie, życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku - zakończył Neroj.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane