Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2018-12-31 20:32:14 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: 1liga.pls.pl

Mariusz Łoziński: Dla nas sukcesem będzie utrzymanie się w 1. Lidze

MCKiS Jaworzno, beniaminek 1. Ligi w sezonie 2018/19 ten rok kalendarzowy kończy na 9. lokacie w tabeli. Czego zespół życzy sobie w Nowym Roku? - Przede wszystkim zdrowia, bo ono jest najważniejsze, a także sukcesów. Dla nas sukcesem będzie utrzymanie się w 1. Lidze - powiedział Mariusz Łoziński, trener jaworznian.

W ostatnim meczu w 2018 roku, czyli spotkaniu 16. kolejki siatkarze z Jaworzna we własnej hali przegrali z KS Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:3. - Podobnie jak w Tomaszowie Mazowieckim przegraliśmy z Lechią 0:3. Uważam, że to najlepszy zespół w 1. Lidze. Widać to po ich poziomie gry - powiedział Mariusz Łoziński.

Tomaszowianie przez całe spotkanie kontrolowali grę i ani przez moment nie wstrzymywali ręki na zagrywce. - Przeciwnicy bardzo mocno zagrywali. Mieliśmy spore problemy z przyjęciem, a to warunkowało naszą dalszą grę - zauważył trener MCKiS.

I dodał: - Wiedzieliśmy, że wstrzymywanie ręki w polu zagrywki nic nam nie da. Mieliśmy świadomość, że rywale przy dobrym przyjęciu będą rozgrywać każdą piłkę i kończyć każdą akcję. Stąd duża ilość naszych błędów własnych na zagrywce.

Już w poniedziałek będziemy świętować Sylwester oraz powitamy Nowy Rok. Czego sobie życzą jaworznianie w nadchodzącym Nowym Roku? - Przede wszystkim zdrowia, bo ono jest najważniejsze, a także sukcesów. Dla nas sukcesem będzie utrzymanie się w 1. Lidze - zakończył Łoziński.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane