Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2018-11-07 19:26:47 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Bartosz Cedzyński dołącza do BBTS

Fot.: Anna Jabłczyk

Miło nam poinformować, że Bartosz Cedzyński dołączył do drużyny BBTS Bielsko-Biała.

Środkowy występował w naszym klubie w poprzednich rozgrywkach, po których związał się umową z wicemistrzem Czech - Kladno Volleyball.cz. Po kilkumiesięcznym pobycie u naszych południowych sąsiadów zawodnik zdecydował się rozwiązać kontrakt i skorzystał z propozycji powrotu do naszej drużyny.

- Cieszę się, że tu wracam. Wiem, czego się spodziewać po tym klubie, zespole i zawodnikach - komentuje nowy-stary środkowy BBTS. - Miałem jeszcze propozycję z jednego klubu z Plusligi, ale wybrałem opcję powrotu do Bielska-Białej - dodaje Cedzyn.

- Musieliśmy rozwiązać kontrakt z Maciejem Skowrońskim, który z powodów osobistych postanowił zawiesić karierę. Rozpoczęliśmy sondowanie rynku i dotarliśmy do informacji, że Bartek Cedzyński rozważa zmianę otoczenia. Znamy tego zawodnika, w poprzednim sezonie pod względem liczby bloków w rundzie zasadniczej był piąty w klasyfikacji wszystkich środkowych Pluligi. Bardzo liczymy, że jego pojawienie się w drużynie da pozytywny impuls zespołowi - mówi prezes BBTS, Mirosław Krysta.

Nowy zawodnik BBTS trenuje z drużyną od poniedziałku i w sobotnim meczu ze Stalą Nysa będzie do dyspozycji trenera Pawła Gradowskiego.

Bartosz Cedzyński mierzy 211 cm wzrostu. Urodził się 20 grudnia 1990 roku w Łodzi. Występował w PGE Skrze Bełchatów, Espadonie Szczecin, BBTS Bielsko-Biała i Kladno Volleyball.cz.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane