Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2017-12-11 16:21:10 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: pzps.pl

Siatkarze Ślepska nie zachowali chodnej głowy w meczu z AZS

Ślepsk Suwałki przegrał z AZS Częstochowa 2:3 w meczu trzynastej kolejki I ligi. - Niestety w tych najważniejszych momentach popełniliśmy błędy. Nie zachowaliśmy spokoju i chłodnej głowy. Za kilka dni rozegramy spotkanie z SMS PZPS Spałą. Nie ukrywam, że chcemy w dobrych humorach zakończyć 2017 rok - powiedział Adrian Hunek, kapitan zespołu z Ślepska.

pzps.pl: Przegraliście z AZS Częstochowa 2:3 w meczu ostatniej kolejki I ligi. Można powiedzieć, że podaliście rękę przeciwnikom…

Adrian Hunek:
Niestety w tych najważniejszych momentach popełniliśmy błędy. Nie zachowaliśmy spokoju i chłodnej głowy. Strasznie szkoda tego meczu, bo wydawało się, że go kontrolujemy. Gra była wyrównana. Uważam, że graliśmy dobrze. AZS grał u siebie i musiał wygrać. Nasz zespół chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony. Zwłaszcza po tym czwartkowym spotkaniu w Sulęcinie. Nasze morale wzrosły i byliśmy pewni naszej gry. Naprawdę niewiele brakowało, aby wygrać ten sobotni pojedynek za trzy punkty.

Najbardziej chyba żal czwartego seta, bo od wygranej za trzy punkty dzieliły was zaledwie dwa punkty?

- To prawda. Choć w końcówce pojawiło się kilka sytuacji, które sędzia zinterpretował tak, a nie inaczej. Niestety nie wytrzymaliśmy tej końcówki i przegraliśmy. Duża ilość błędów po naszej stronie zaważyła na tym, że to przeciwnik wygrał.

Jak ocenia pan pierwszą część rozgrywek w wykonaniu Ślepska Suwałki?

- Liga jest bardzo wyrównana. Mecze pokazują, że każdy z każdym może wygrać. Niestety nam przytrafiła się dość czarna seria i straciliśmy miejsce w pierwszej czwórce. Jednak mam nadzieję, że wracamy na dobre tory i z każdym kolejnym meczem będzie tylko lepiej. Szkoda, że w Częstochowie nie udało się nam zdobyć więcej punktów, ale przed nami następne mecze.


*więcej na pzps.pl
**rozmawiała Katarzyna Porębska, pzps.pl

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane