Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Kobiet

I Liga Kobiet | 2020-03-18 17:36:22 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: pzps.pl

Marcin Wojtowicz: Dbajmy o zdrowie, czas na igrzyska przyjdzie

Fot.: Karol Zdyb

- Dbajmy o zdrowie, czas na igrzyska przyjdzie - mówi Marcin Wojtowicz, trener Jokera Mekro Energoremontu Świecie najlepszej drużyny fazy zasadniczej I ligi siatkarek.

Jego podopieczne były bezkonkurencyjne w tej części sezonu i drugie w klasyfikacji Uni Opole wyprzedziły o osiem punktów. - Przez cały sezon graliśmy bardzo dobrze - podkreśla szkoleniowiec ze Świecia.

- Od 12 marca nie trenujemy. Zajęcia zawiesiliśmy do poniedziałku. Opracowujemy plany na przyszłość, ale mamy zbyt wiele znaków zapytania. Jest duża niepewność. Na pewno wiele będzie zależeć od sytuacji w kraju. Może najbliższe dni coś wyjaśnią - informuje Marcin Wojtowicz.

Marcin Wojtowicz dodał, że utrzymuje kontakt z innymi trenerami I ligi siatkarek. - Wszędzie jest podobnie. Treningi zostały zawieszone. Myślimy też o przyszłym sezonie. Były rozmowy z potencjalnym sponsorem, ale w tej materii również jest spora niepewność - powiedział.

Przypomnijmy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, na podstawie wcześniejszych rekomendacji Premiera Mateusza Morawieckiego, Minister Sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk oraz kolejnymi decyzjami władz lokalnych, mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników – Polski Związek Piłki Siatkowej postanowił zawiesić do odwołania zaplanowane mecze I ligi kobiet.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane