Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzyń

Liga Mistrzyń | 2017-04-22 22:13:22 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: inf. własna

LM: Łatwe zwycięstwo ekipy Conegliano

Siatkarki z Moskwy nie poradziły sobie z ekipą Conegliano. Cztery rozegrane sety pozwoliły na ostateczne zwycięstwo teamu z Włoch. Podopieczne trenera Mazzantiego oddały inicjatywę tylko w trzeciej partii, w której rywalki wykorzystały chwilowy spadek koncentracji, wygrywając seta 25:15. Kropkę nad "i" Włoszki postawiły w kolejnej partii i całe spotkanie zwieńczyły swoim zwycięstwem. Najwięcej punktów zdobyła dziś Serena Ortolani, mając ich na swoim koncie aż 20.

Dinamo Moskwa - Imoco Volley Conegliano 1:3 (18:25, 15:25, 25:15, 25:27)

Składy zespołów:

Dinamo Moskwa: Shchreban, Goncharova, Kosianenko, Fetisova, De La Cruz, Poljak, Malova (L) oraz Morozova, Vetrova;

Imoco Volley Conegliano: Ortolani, Robinson, Folie, Skorupa, Danesi, Fawcett, De Gennaro (L) oraz Malinov, Costagrande, Cella, Barazza;