Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2019-02-14 12:19:47 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Mariusz Wlazły leczy się we Włoszech

Fot.: Krzysztof Wilk

Mariusz Wlazły, kapitan PGE Skry, nie wystąpi w czwartkowym meczu Ligi Mistrzów z Treflem Gdańsk. Atakujący bełchatowskiej drużyny przebywa we Włoszech, gdzie kontynuuje leczenie.

Przypomnijmy, że Wlazły nie gra już od dłuższego czasu. Co prawda regularnie jest powoływany do kadry meczowej, ale jeśli wchodzi na boisko, to jego zadaniem jest podwyższenie bloku. Kapitan PGE Skry wciąż walczy z kontuzją barku, dlatego ma problemy z atakowaniem.

Wlazły ostatecznie nie pojechał do Trójmiasta, gdzie w czwartek PGE Skra rozegra bardzo ważny mecz Ligi Mistrzów przeciwko Treflowi Gdańsk. Atakujący bełchatowian poleciał za to do włoskiego Rimini, gdzie pod okiem jednego z najlepszych europejskich specjalistów kontynuuje leczenie. Liczymy, że Mariusz jak najszybciej wróci do zdrowia i pomoże PGE Skrze w osiągnięciu założonych celów na ten sezon.

W dwunastce meczowej w Gdańsku znajdą się za to Milad Ebadipour oraz Patryk Czarnowski, czyli dwaj inni kontuzjowani gracze, którzy powoli wracają do swojej pełnej dyspozycji. Początek spotkania o godz. 18.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane