Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2018-12-07 16:54:13 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Bilety na mecze Ligi Mistrzów już dostępne

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Na www.gdanskielwy.pl ruszyła sprzedaż biletów na domowe mecze Trefla Gdańsk w Lidze Mistrzów. Dostępne są także specjalne karnety na trzy starcia europejskich zmagań, które zostały przygotowane w niższych cenach. Przypominamy, że karnety plusligowe nie obowiązują na spotkaniach Ligi Mistrzów. Dla ich posiadaczy została przygotowana natomiast specjalna zniżka na bilety.

Trefl Gdańsk w środę 19 grudnia o godz. 18 rozegra w ERGO ARENIE pierwszy domowy pojedynek Ligi Mistrzów. Gdańszczanie zmierzą się przed własną publicznością z Berlin Recycling Volleys. W kolejnym starciu – w środę 16 stycznia także o godz. 18:00 – w hali na granicy Gdańska i Sopotu „gdańskie lwy” podejmą belgijski zespół Greenyard Maaseik, a w czwartek 14 lutego o 18:00 PGE Skrę Bełchatów.

Bilety na wszystkie trzy mecze są już dostępne na www.gdanskielwy.pl w cenach od 15 do 40 zł. Specjalna zniżka została przygotowana dla karnetowiczów. Osoby, które mają karnet na starcia Trefla Gdańsk w sezonie 2018/2019 PlusLigi, mogą skorzystać z 20% rabatu przy zakupie pojedynczych biletów na spotkania Ligi Mistrzów. Kibice, którzy karnet kupowali przez internet, ze zniżki mogą skorzystać zarówno logując się na swoje konto na www.gdanskielwy.pl, jak i w kasie klubowej nr 4 w ERGO ARENIE. Osoby, które karnet kupowały stacjonarnie, zniżkę mogą zrealizować tylko w kasie za okazaniem karnetu.

Dla wszystkich kibiców zostały przygotowane także specjalne karnety na trzy mecze Ligi Mistrzów. Ich ceny zaczynają się od 37 zł w przypadku miejsc ulgowych w strefie zielonej, a kończą na 99 zł w przypadku karnetu normalnego w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej – oznacza to oszczędność w wysokości 21 zł w porównaniu do zakupu pojedynczych wejściówek. Karnet na trzy mecze będzie można okazywać na telefonie lub odebrać go przed meczem z Berlin Recycling Volleys w formie plastikowej karty.

Bilety są dostępne na stronach www.gdanskielwy.pl oraz www.eventim.pl, a także można je kupować w punktach partnerskich – kasie ERGO ARENY, Sklepie Koszykarza w GCH Manhattan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, a także salonikach prasowych sieci Kolporter. Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Specjalna oferta przygotowana została dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 5 zł! Z takiej samej stawki mogą skorzystać grupy szkolne. Zainteresowanych nauczycieli prosimy o kontakt z Kamilem Leśniewskim pod adresem k.lesniewski@sport.trefl.com.

Karnety na trzy mecze można natomiast kupować na www.gdanskielwy.pl, a także stacjonarnie w klubowej kasie nr 4 w ERGO ARENIE, która w tym tygodniu czynna jest w czwartek od godz. 16 do 19 oraz w piątek przed meczem z ONICO Warszawa od godz. 16:30 do 20:30.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane