Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2018-11-08 18:57:22 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: PGE Skra Bełchatów

Znamy termin inauguracji PGE Skry w Lidze Mistrzów

Fot.: CEV

W ubiegłym tygodniu w Budapeszcie rozlosowano grupy Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019. Znamy też termin i miejsce rozegrania pierwszego meczu PGE Skry Bełchatów w tych rozgrywkach.

Przypomnijmy, że mistrzowie Polski byli rozstawieni w losowaniu, więc zostali umieszczeni w pierwszym koszyku. Okazało się, że PGE Skra w fazie grupowej powalczy z Berlin Recycling Volleys (mistrz Niemiec), Greenyard Maaseik (mistrz Belgii) oraz Treflem Gdańsk (brązowy medalista mistrzostw Polski). Rozgrywki oficjalnie rozpoczną się 20 listopada.

- Jestem daleki od oceniania. W Lidze Mistrzów grają najlepsze zespoły w Europie i niezależnie od tego, kogo mamy w grupie, trzeba będzie bić się o punkty. Nikt nikomu nie da nic za darmo. Dla nas to kolejne wyzwanie i mam nadzieję, że do każdego meczu przystąpimy z pełną determinacją i motywacją oraz będziemy grać, jak zawsze, o zwycięstwo - mówi Mariusz Wlazły, kapitan PGE Skry.

W pierwszym meczu PGE Skra zagra w "derbach Polski" z Treflem Gdańsk. Wiadomo już, że mecz rozpocznie się 20 listopada (wtorek) o godz. 18 w hali Energia w Bełchatowie, gdzie zresztą mistrzowie Polski najprawdopodobniej rozegrają wszystkie mecze fazy grupowej.

Pozostałe dokładne terminy meczów Ligi Mistrzów nie są jeszcze znane. Sprzedaż biletów na inaugurację zawodów z udziałem PGE Skry rozpocznie się wkrótce, a szczegółowe informacje będzie można znaleźć na www.skra.pl. Akredytacja dla mediów będzie możliwa od przyszłego tygodnia.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane