Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » CEV Cup

CEV Cup | 2018-11-08 12:00:15 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: Indykpol AZS Olsztyn

Jan Hadrava: Nasz zespół był skoncentrowany

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Indykpol AZS Olsztyn pokonał Hurrikaani Loimaa 3:0 w pierwszym meczu 1/32 finału Pucharu CEV. Rewanż odbędzie się 13 listopada w Finlandii. - Nasz zespół był skoncentrowany. Nie popełniałnialiśmy błędów, jakie przytrafiały się nam w innych spotkaniach. Do tego wywieraliśmy na rywalach presję swoją zagrywką - powiedział Jan Hadrava, atakujący Akademików.

Olsztynianie bez większych problemów pokonali w pierwszym meczu 1/32 finału Pucharu CEV fińską drużynę Hurrikaani Loimaa 3:0. To spora zaliczka przed rewanżem.

- Nie chcę powiedzieć, że to było łatwe spotkanie, ponieważ po przeciwnej stronie grała naprawdę dobra drużyna. Po prostu nasz zespół był skoncentrowany. Nie popełniałnialiśmy błędów, jakie przytrafiały się nam w innych spotkaniach - powiedział Jan Hadrava.

I dodał: - Wywieraliśmy na rywalach presję swoją zagrywką.

Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane 13 listopada. Wcześniej, bo 10 listopada siatkarze Indykpolu AZS we własnej hali podejmią Chemik Bydgoszcz w ramach 7. kolejki PlusLigi.

- Teraz przed nami spotkaniem z Chemikiem Bydgoszcz, a za tydzień rewanż w Finlandii. To będzie na pewno ciekawy mecz. Mam nadzieję, że uda się nam awansować do kolejnej rundy - zauważył atakujący.

Reprezentant Czech we wtorek nie rozegrał całego spotkania. Trener Roberto Sanitilli w związku z pełną kontrolą gry Akademików w tym spotkaniu dał szansę pograć zmiennikom.

- Fajnie, że koledzy otrzymują szansę na grę. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu wszyscy pokażemy taki sam dobry poziom gry - zakończył Hadrava.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane