Piłka Ręczna | 2012-04-01 15:04:30 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Polska – Niemcy 2 kwietnia 2012, godz. 20.15. oraz mecz w ramach rozgrywek I ligi piłki ręcznej mężczyzn: SPR Spójnia Wybrzeże Gdańsk – Wolsztyniak Wolsztyn 2 kwietnia 2012, godz. 17.15
ERGO ARENA Gdańsk/Sopot, Plac Dwóch Miast 1
Bilety na mecz Polska-Niemcy rozeszły się w ekspresowym tempie. W ciągu 6 dni sprzedano 10000 wejściówek. Jeszcze nigdy reprezentanci kraju w piłkę ręczną nie grali w Polsce przed tak liczną publicznością!
To pierwszy mecz piłki ręcznej w ERGO ARENA i od razu na najwyższym europejskim poziomie! Dla polskich piłkarzy ręcznych spotkanie z „odwiecznym rywalem” będzie ostatnim sprawdzianem przed turniejem w Alicante, gdzie zawodnicy trenera Bogdana Wenty staną przed ostatnią szansą na wywalczenie przepustek na Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Dla reprezentacji Niemiec mecz w ERGO ARENA będzie okazją do rewanżu za porażkę podczas styczniowych Mistrzostwach Europy w Serbii. Spotkania reprezentacji Polski i Niemiec zawsze dostarczają wiele emocji.
W przedmeczu w hali na granicy Gdańska i Sopotu kibice piłki ręcznej zobaczą mecz I ligi mężczyzn: Spójnia Wybrzeże Gdańsk – Wolsztyniak Wolsztyn. Gdańszczanie walczą o powrót do krajowej elity i to spotkanie może mieć kolosalne znaczenie w kontekście gry o awans do PGNiG Superligi.
Ceny biletów:
- 25, 35, 50, 65, 85 zł
- osoby niepełnosprawne 35 zł (niepełnosprawny + opiekun).
Sprzedaż biletów: www.eventim.pl , www.ticketpro.pl , www.kupbilet.pl , oraz w kasie nr 3 ERGO ARENA od poniedziałku do piątku w godz. 10-16.
Sprzedaż biletów rusza 1 marca o godz. 12.00
Bilety dla osób niepełnosprawnych: zamówienia: niepelnosprawni@ergoarena.pl
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.