Najnowsze newsy

Piłka Ręczna » Europejskie puchary

Europejskie puchary | 2012-03-05 21:40:36 | Nadesłał: Karol Gorzkowski | Źrodlo: własne

Reprezentant Polski najlepszym zawodnikiem LM!

Fot.: zprp.pl

Michał Jurecki - rozgrywający Vive Targów Kielce i Reprezentacji Polski wygrał plebiscyt na najlepszego zawodnika fazy grupowej Ligi mistrzów piłkarzy ręcznych przeprowadzony przez znaną stronę handball-planet.com. Popularny „Dzidziuś” otrzymał 5,5 tysiąca głosów!

Michał Jurecki pokonał swoich konkurentów, gwiazdy światowego formatu piłki ręcznej o ponad 300 głosów internautów. Drugie miejsce zajął gracz Atletico Madryt - Kiril Lazarov (5,164), natomiast na trzeciej pozycji uplasował się bezpośredni rywal Michała Jureckiego z grupy Ligi mistrzów, grający w MKB Veszprem - Gabor Csaszar (2149).

Michał Jurecki zdobył 26 bramek w trzech pojedynkach z MKB Veszprem. Zdecydowanie popularny „Dzidziuś” jest nie tylko gwiazdą Vive Targów i Reprezentacji Polski, ale także Ligi mistrzów. Uznanie w Europie wśród tak elitarnego grona, jest na pewno dużym wyróżnieniem. Za uhonorowanie dotychczasowych zasług i dokonań za sprawą oficjalnej strony internetowej klubu podziękował kibicom i internautom sam zawodnik. - Cieszę się, że znalazłem uznanie w oczach tylu kibiców. - To na pewno bardzo miłe - dodał Michał Jurecki.

Ogółem oddano 15 tysięcy głosów.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane