Transfery | 2016-07-10 10:33:23 | Nadesłał: Patryk Segda | Źrodlo: inf.własna
Djibril Sidibé dołączył do Monaco.
Klub z Księstwa poinformował, że zawodnik pozytywnie przeszedł testy medyczne i podpisał pięcioletnią umowę. Kwota transferu nie została upubliczniona.
Francuzi porozumieli się z 23-latkiem kilka dni temu, ale tuż przed finalizacją transakcja stała się zagrożona. Wszystko za sprawą Arsenalu, który rzekomo miał włączyć się do całej operacji i zaproponował defensorowi jeszcze lepsze warunki.
Boczny obrońca ostatecznie pozostał wierny pierwszym ustaleniom, stając się czwartym letnim wzmocnieniem dokonanym przez Leonardo Jardima. Wcześniej Monaco sprowadziło Kamila Glika, Benjamina Mendy'ego oraz Youssefa Aït Bennassera.
AS Monaco is delighted to announce the arrival of Djibril Sidibé ! #WelcomeToMonaco pic.twitter.com/ouXvZpgHhI
— AS Monaco EN (@AS_Monaco_EN) 9 lipca 2016
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.