Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2016-01-05 17:13:10 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: Pogonszczecin.pl

Pogoń zakontraktowała kolejnego piłkarza

Adam Gyurcso podpisał ze szczecińskim klubem 3,5-letnią umowę.

Gyurcsó w ostatnich latach występował w zespole obecnego Mistrza Węgier – Videotonu FC. Jest on skrzydłowym i urodził się 6 marca 1991 roku. W trwającym sezonie jego zespół zajmuje 3. Miejsce. Videoton zdobył w 19 kolejkach 22 gole, a aż 7 z nich strzelił sam Gyurcsó.

W reprezentacji swojego kraju 24-latek zadebiutował 1 czerwca 2012 roku, gdy jego kadra wygrała z Czechami 2:1. W tym meczu zdobył także jedynego dotąd gola w reprezentacji. Łącznie barwy swojej ojczyzny reprezentował 12-krotnie. Wcześniej występował w kadrach młodzieżowych Węgier.

Reprezentant Węgier ma też klubowe obycie międzynarodowe. W barwach Kecskeméti TE rozegrał 2 spotkania w eliminacjach Ligi Europejskiej przeciwko kazachskiemu Aktobe. Z kolei w barwach Videotonu rozegrał łącznie kilkanaście meczów w fazie grupowej Ligi Europejskiej oraz eliminacjach Ligi Mistrzów.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane