Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2015-02-06 13:49:31 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: lechia.pl

Budziłek bramkarzem Lechii

fot. Mateusz Czarnecki

Po pomyślnym zaliczeniu testów medycznych w czwartek, w piątek umowę z Lechią Gdańsk podpisał bramkarz Łukasz Budziłek. Jego kontrakt będzie obowiązywał do końca czerwca 2018 r. Zawodnik będzie występował z numerem 1 na koszulce.

23-golkiper przechodzi do Lechii na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa. Budziłek jest wychowankiem GKS Bełchatów. W poprzednim sezonie grał w GKS Katowice, był wyróżniającym się bramkarzem I ligi. Stamtąd latem ubiegłego roku trafił właśnie do drużyny mistrza Polski.

Zawodnik ma na koncie dotychczas 3 występy na poziomie ekstraklasy (w barwach Bełchatowa), ale w poprzednim sezonie grał w 30 spotkaniach drużyny z Katowic (27 w I lidze i 3 w Pucharze Polski).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane